Kabinler

Kalite Standartına Uygun Süper Sessiz Kabinler

Çeşitli boyutlarda, stillerde ve renklerde jeneratör kabinleri sunuyoruz. Elektrikçilerimiz, yeni jeneratör kabininizi evinize veya iş yerinize kolaylıkla monte etmek için eğitilmiştir.

BB Güç Sistemlerinin size sağladığı kabinlerin özellikleri:

  • Kabinlerimiz DKP sacdan veya isteğe bağlı olarak galvanizli sacdan otomatik yüzey temizleme ve asit yıkama ile üretilmektedir. Boya öncesi nano seramik kaplama ve elektrostatik toz boya uygulaması ile 2000 saat tuzlu su sprey dayanımı (DIN EN ISO 9227) sağlanmaktadır.
  • Standart olarak 10 kVA ile 3000+ kVA arasında değişen kabin boyutları üretilebilmektedir. Müşterilerin taleplerine göre özel ses bariyerli, yüksek kapasiteli yakıt tanklı, önden veya üstten hava emiş tahliyeli özel üretimler de yapılmaktadır.
  • Egzoz ve susturucuların ısı yalıtımının sağlanmasının yanı sıra yüksek seviyede ses kesme kapasitesine sahip susturucular kabinlerde izole bir alanda konumlandırılmaktadır.
  • Kabinlerin iç duvarlarında ısıya ve sese dayanıklı ISO belgeli yanmaz tip özel akustik süngerler kullanılmaktadır. Müşteri taleplerine göre daha güçlü ses yalıtımı için delikli sac kaplı taş yünü de tercih edilebiliyor.
  • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı poz numaralarına uygun olarak özel üretilen süper sessiz kabinlerin duvarları taş yünü ve akustik sünger ile kaplıdır.
Kabin Özellikleri

BB Güç Sistemleri Kabinleri, özel süngerlerle kaplanarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığının normlarına uygun olarak sessizliği sağlamak için idealdir ve istenilen sessizlik düzeyini elde etmektedir.

img